יום שלישי, 27 בספטמבר 2011

שנה חדשה מתחילה.

לפתע הדברים מקבלים משמעות חדשה. שנה נגמרת, שנה מתחילה.
אני מרגישה כאילו אני עומדת על הקצה ומתכוננת לקפיצה הגדולה קדימה. פתאום זה מלחיץ אותי, אולי נשאר עוד קצת ברגע המוכר, למה לרוץ קדימה?
שנה הינה אוסף של תקופות זמן ארוכות ויפות, היא אוספת בתוכה חוויות רבות מלאות רגש והתכוונות וגם סתם רגעים שבהם רציתי או לא רציתי להיות. ועכשיו אני נפרדת מאלו בעל כורחי, ועושה את הצעד לתוך השנה החדשה. שגם היא מן הסתם תאסוף לכבודי אין ספור חוויות.
אך השנה הזו היא בלתי צפויה מכולן. היא דף חלק ונקי שבו אוכל לבחור בדיוק כיצד אני מעצבת כל יום ויום בחיי. המחויבות שלי היא כלפי עצמי ודי, שום מסגרת פורמאלית אינה כופה עליי דבר. ונראה כי זה הדבר שלו ייחלתי לו כל חיי, ועכשיו אני מעט חוששת.
מה יקרה בגלריה? האם נצליח ליישם את כל אשר אנו חולמות עליו? האם נצליח להדביק את הסביבה הקרובה והרחוקה בתשוקה שיש לנו למקום החדש וליצירה? האם נעביר לסובבים את הרצון האמיתי והכנה לשתף את העולם ביצירות שלנו?
אך לחששות האלה, אין להם מקום רב בקרבי, מהר מאוד הן הופכות לידיעה ולביטחון שכל שאני רוצה ומאמינה ירקום עור וגידים ויהפוך למציאות איתנה.

אני גאה בנו, כצמד חברות שהחלטנו ללכת עד הסוף עם החלום שלו וליצור את הדבר הכי אמיתי ונכון לנו. ביחד, בשותפות ובאהבה. אהבה לחומר ואהבה אחת לשניה.

לשנה החדשה אני רוצה לאחל לכל מי שעיניו מביטות בי:
לכו אחר חלומותיכם,
אאהבו את עצמכם והרשו לעצמכם להיות כנים בתוכם ומחוצה לכם
בשביל שהדבר האמיתי שבוער בכם יצא החוצה
ושתפו אותו עם העולם.
אהבה כנה היא הדבר החשוב ביותר.

שנה של חוויות מרגשות, של שמחה וחדווה, שנה של אמת ושל שפע.
שנה טובה ומבורכת לכל.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה